2. 11. 2021
|Pokud rádi fotíte, máme tu pro vás zajímavou soutěž. Pošlete nám svůj snímek či snímky místa, které máte rádi, které je pro vás důležité.
Může to být příroda, dům, kostel, zátiší, prostředí, kde odpočíváte… Snímek může být barevný i černobílý, maximální počet jsou tři fotografie. Fotografie zasílejte do konce listopadu na adresu: info@cesta121.cz. Výherce bude vybírat naše fotografka Jana Podhorská a hlavní cenou je pobyt v nově zrekonstruovaném zámku Hoješín. www.hojesin.signaly.cz.
Vítěz soutěže si bude moci sám zvolit, zda využije pobyt jako jednotlivec, ve dvojici, či s rodinou. Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, „kněžský pokoj“ má i malou kuchyňku, jinak se dá k vaření využít velká společná kuchyně v přízemí. V objektu je k dispozici kaple a v blízkosti se nachází nádherná Sečská přehrada. Termín pobytu je po dohodě se sestrou Gratií z Hoješína. Dalších deset účastníků soutěže obdrží propagační předměty Cesty 121.
Těšíme se na vaše fotografie!