31. srpna–6. září 2021

Digitální verzi KT zkoušely tisíce lidí

31. 8. 2021

Digitální verzi Katolického týdeníku si ve zkušebním provozu během července a srpna opakovaně vyzkoušelo už několik tisíc uživatelů.

Tým vývojářů obdržel řadu cenných a konstruktivních připomínek od čtenářů a současně i velké množství poděkování a spokojených reakcí. „Potěšilo nás to a děkujeme za to. Zároveň nás pozitivní odezva ubezpečila, že nabídka digitální verze KT je vhodná alternativa pro nové předplatitele, kteří jsou už dlouho zvyklí číst média elektronicky, nebo jsou například dlouhodobě v zahraničí a nemají přístup k tištěné verzi,“ uvádí P. Stanislav Přibyl, jednatel KT a generální sekretář ČBK.

Týdeník dostupný všude

Pro mnoho čtenářů tištěného týdeníku může být digitální verze také praktickým řešením, jak číst noviny na cestách nebo na dovolené. KT je od nynějška dostupný v podstatě kdekoli a kdykoli – jak na počítači, tak na mobilních zařízeních.

Pro předplatitele tištěného Katolického týdeníku zůstává digitální verze i nadále zdarma – a to až do konce roku. „Všechny předplatitele tištěné verze, na které máme e-mailový kontakt, jsme již oslovili. Pokud vám ještě do e-mailové schránky nechodí upozornění na digitální verzi KT, požádejte o aktivaci na e-mailu katyd@cirkev.cz. Do předmětu uveďte Předplatitel KT a do těla e-mailu pak napište své jméno, příjmení a adresu, na kterou vám chodí tištěná verze,“ vysvětluje postup Radim Duchek, vedoucí vývojářského týmu. Vzápětí bude takovému čtenáři zasílání digitální verze aktivováno. K týdeníku se pak dostane přes tlačítko „Přečíst aktuální vydání“, které nalezne v avízu zasílaném do e-mailu. „Rovněž žádáme předplatitele KT přes aplikaci Alza.cz, aby se nám přihlásili, jelikož k těmto předplatitelům bohužel nemáme přístup,“ doplňuje Duchek. Všichni, kdo předplatné tištěného KT nemají, si mohou se začátkem září předplatit digitální verzi. Více informací, včetně zvýhodněné nabídky, najdete na eshop.cirkev.cz v sekci Předplatné.

V následujících měsících pak Katolický týdeník nabídne nové balíčky předplatného digitální verze, a to i v kombinacích s tištěným vydáním, které budou spojené s dalšími výhodami. O všech chystaných změnách a možnostech předplatného budeme s předstihem informovat e-mailem i v novinách.