12.–18. července 2022

12. 7. 2022

image:Image
Autor fotografie: Vojtěch Vlk

Obsáhlý knižní rozhovor se známým karmelitánem P. Vojtěchem Kodetem „Bůh své bitvy neprohrává“ se dočkal druhého, opraveného vydání, které právě zamířilo na knižní pulty. Kniha, kterou vydal Katolický týdeník a Doron koncem roku 2021, měla už i s únorovým dotiskem náklad 8 000 kusů. „V době, kdy prodeje knih spíš klesají, máme samozřejmě radost, že je o knihu tak velký zájem. Místo dalšího dotisku jsme ale zvolili nové vydání, abychom opravili některé jazykové chyby, jinak obsah zůstal nezměněn. Změny doznala ovšem cena, která je vyšší kvůli stoupajícím cenám v tiskárnách,“ vysvětluje editor KT Jan Paulas, který knižní rozhovor vedl. U příležitosti nového vydání proběhne autogramiáda s P. Kodetem během hlavní karmelské pouti v Kostelním Vydří 17. července od 11.30 hod. po skončení poutní mše sv.