28. května–3. června 2024

Objednejte KT na Noc kostelů

Z domova

28. 5. 2024

Přípravy na Noc kostelů zaměstnávají v těchto dnech tisíce dobrovolníků z farností, křesťanských sborů a společenství, které se do této akce 7. června zapojí. Rekordní počet přihlášených kostelů na svém území letos hlásí plzeňská diecéze. Všichni organizátoři, kteří se ozvou do redakce Katolického týdeníku na e-mail distribuce@katyd.cz, mohou pro návštěvníky, kteří projeví zájem o život církve, dostat zdarma aktuální vydání novin. „Do každé farnosti, která se nám ozve do pravého poledne pátku 31. května, můžeme poslat 15 výtisků. Naše nabídka platí až do vyčerpání navýšeného nákladu,“ vzkazuje Jana Podhorská, která má distribuci KT na starosti.